Více informací Objednat LED reklamu - Jihlava

Přidat stránku, přidat firmu, URL, přidat stránku zdarma

Přidání odkazu do katalogového vyhledávání je zdarma. Umístění odkazu do katalogu má mnoho výhod. Přes odkaz na našich stránkách můžete získat množství nových návštěvníků vašeho webu. Odkaz v katalogu má také kladný vliv na SEO vašeho webu (optimalizaci webu pro vyhledávače). Jako zpětný odkaz můžete zdarma využít ukazatel výše Google Pagerank, S-RANK vašeho webu. Pokud chcete, aby se Váš web zobrazoval na předních místech mezi odkazy, umístněte náš odkaz na hlavní stránku a kontaktujete nás - zvýhodníme Váš zápis před ostatními.

Podmínky přidání stránky / zpětného odkazu /:

• Akceptujeme jenom stránky na vlastní doméně. NEAKCEPTUJEME stránky na subdoméně.
NEAKCEPTUJEME stránky fungující na principu referral nebo affiliate programů, a stránky, ktoré jsou odvozené od templatu s ID číslem v URL adrese!
NEAKCEPTUJEME porno stránky, online prodejny léků a léčív, online herny a kasína, stránky propagující / prodávající alkohol nebo tabákové výrobky a stránky propagující rasizmus! Neakceptujeme stránky s nelegálním obsahem, nebo stránky v rozporu s dobrými mravy!
NEAKCEPTUJEME stránky obsahující nadměrné množství popup oken, stránky patříci k odkazovým farmám "Linkfarms" a stránky s neoriginálním obsahem!
• Přidávejte jenom vaší domovskou stránku, do nejvýstižnější kategorie a podkategorie. NEPŘIDÁVEJTE stejnou stránku vícekrát - po kontrole bude smazána.
• Přidaný odkaz na vaší stránku bude v našem seznamu stránek neomezeně dlouho (pokud nesmažete z vaší stránky zpětný odkaz na naší stránku).

Jak správně přidat odkaz do katalogu?

Výběr správné kategorie

Odkazy v katalogu jsou tříděné dle tématického zaměření stránek. Nejdříve ze všeho je potřeba vybrat tu správnou kategorii, kam odkaz zařadit. Je důležité mít odkaz tam, kde jej uživatelé budou hledat. Navíc v této kategorii budou weby zabývající se podobným nebo stejným tématem, budou mít popisky s klíčovými slovy, která jsou relevantní i pro váš web, získáte tak odkaz ze stejně tématicky zaměřené stránky, což je dobré kvůli vyhledávačům.

Přidání odkazu

Pokud jste již vybrali správnou kategorii, můžete začít s přidáním odkazu. Ten přidáte přes registrační formulář přidáním URL adresu webu, na který odkaz chcete odkazovat.

Titulek odkazu

Titulkem odkazu myslíme krátký text odkazu, obvykle ten, co se na něj v katalogu dá kliknout. Tento text je to první (a někdy jediné), co uživatele upoutá. Proto by text měl být stručný, výstižný a nezavádějící.

Nejlepší a nejlevnější

Používat zavádějící slova jako nejlepší a nejlevnější je u našeho katalogu zakázáno. Takže pokud je použijete, opět budou ve většině případů smazána. Navíc opět snižují hustotu důležitých klíčových slov.

Velká písmena

Nepoužívejte pro text velká písmena. I ty vám administrátoři zatrhnou a navíc se to dost špatně čte. Představa, že si toho lidi lépe všimnou a budou na to víc klikat je naprosto zcestná.

Jak na to správně

Použijte jen několik málo slov charakterizujících váš web, je dobré použít i jméno firmy či název webu.

Popisek odkazu

Pro popisek odkazu obecně platí stejná pravidla jako pro titulek, s tím rozdílem, že popisek bývá delší. S délkou popisku to ale nepřehánějte, jednak to stejně nikdo všechno nečte, jednak je délka popisku omezena na 250 znaků.

Ostatní údaje - vložení loga stránky

Dále budete muset vložit ještě URL adresu webu, na který odkaz směřuje. Budeme po vás chtít e-mail pro odeslání potvrzení o přidání odkazu, heslo pro případnou editaci odkazu, jméno, apod. Pro lepší viditelnost stránky doporučujeme vložit logo stránky nebo firmy. Logo vkládejte pouze ve formátu  jpg, s velikostí do 5MB, šířka větší než 100 bodů. Pokud nedodržíte tyto specifikace logo se nezobrazí.

Nově přidané odkazy:

Registrátor domén, registrace domény .cz

Služba registrátor domény poskytuje registraci národní domény.CZ a dalších generických domén.

http://https://www.registratordomeny.cz


Hodnocení
0.00
PageRank

Dálniční známka Česko

Vyhněte se problémům a pokutám. Díky nám můžete cestovat jednodušeji a bez starostí. Dálniční známka online, pohodlné platební metody, ruční kontrola objednávky, SMS potvrzení.

http://www.cz-vignette.com


Hodnocení
0.00
PageRank

Vision Hotels - Wellness pobyt na horách

Vision Hotels provozuje wellness hotely a penziony v horských oblastech Beskyd, Jeseníků a Vysočiny. Nabízí relaxační pobyty s profesionální péčí, ideální pro rodiny i páry. Ubytování zahrnuje wellness služby a různé speciální nabídky, zajišťující nezapom

http://https://www.visionhotels.cz


Hodnocení
0.00
PageRank

Ciste-chodby.cz – komplexní úklidové služby

Zajišťujeme velkoobjemové mytí oken a úklid společných prostor v bytových domech. Naše služby jsou určeny pro zlepšení vzhledu a hygieny budov, čímž přispíváme k příjemnému prostředí pro všechny obyvatele. S námi budou vaše prostory zářit čistotou.

http://https://www.ciste-chodby.cz


Hodnocení
0.00
PageRank

Aplikace Editee - Umělá inteligence pro všechny

Vylepšete svůj digitální marketing s Editee AI. Naše platforma nabízí snadné vytváření obsahu, který zaujme a konvertuje. Zaregistrujte se zdarma a začněte tvořit obsah, který osloví.

http://editee.com


Hodnocení
0.00
PageRank

Sekce s vyměněnými a prověřenými odkazy.

Úterý, 08. únor 2022

Eshop s potisky triček www.potiskniTriko.cz

Vyrábíme vtipná trička s potiskem k narozeninám nebo na svatbu. Keramické hrnky nebo placháčky s vlastní fotkou, vyrábíme šerpy k narozeninám, svatební šerpy i s vlastním potiskem. Více naleznete na www.potisknitriko.cz.

Kvalitní trička s potiskem, svatební šerpy, narozeninové šerpy i hrnky s potiskem

Úterý, 08. únor 2022

Možnost reklamy na LED obrazovce Jihlava

Reklamí spot objednáte zde.

Reklamní vysílání spotů, spot LED

 Poháry.com 

Přinášíme Vám zcela nový a ojedinělý druh prezentace Vaší firmy. Velkoplošná LED obrazovka v Jihlavě na Havlíčkově ulici nabízí vysílání reklamních spotů.

REKLAMA VYSOČINA s.r.o.
Havlíčkova 58
586 01  Jihlava
IČO: 05825318

Tel.: +420 567 211 246
www.reklamavysocina.cz
info@reklamavysocina.cz
 

© 2011 - 2024 Reklama vysočina programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS design by