Více informací Objednat LED reklamu - Jihlava
Podkategorie:

Reklama na velkoplošné světelné LED obrazovce v Jihlavě

Přinášíme Vám zcela nový a ojedinělý druh prezentace Vaší firmy. Naše společnost vlastní velkoplošnou světelnou reklamní LED obrazovku na frekventovaném kruhovém objezdu přímo v Jihlavě na Halvíčkově ulici a nabízí vysílání reklamních spotů. Mimo reklamy se na LED obrazovce prezentují informace zajímavé pro občany.
Tato obrozovka je dobře viditelná a poslouží ke zviditelnění Vaší firmy nebo Vámi vyráběného výrobku rychle, levně  a učinně.

Tento ojedinělý druh reklamy Vám nabízí prestiž a exkluzivitu. Reklama je vhodná a finančně dostupná pro kohokoli. Nabízíme Vám profesionální přístup při sjednávání reklamy a výrobu reklamních spotů.

Proč světelná reklama? LED obrazovka je levná a účinná reklama

Naši klienti si uvědomují veškeré výhody, které moderní technologie světelných reklam a videoprezentací přináší. Běžné statické nápisy v záplavě reklamních sdělení zanikají a nepřinášejí požadovaný efekt – připoutat pozornost a zaujmout. My Vám přinášíme moderní řešení pro každou situaci. Naše světelná reklama je vidět a navíc umožňuje téměř okamžitou aktualizaci obsahu.

Výhody prezentace na LED obrazovce

 • Efektivní, atraktivní a prestižní prezentace Vaší firmy, produktu, služby, informace nebo sdělení.
 • Rozsáhlé oslovení velkého počtu různorodého spektra občanů, firem, potenciálních zákazníků, partnerů a podobně. Jedinečná možnost oslovit denně až 25 000 Vašich potencionálních zákazníků nebo klientů.
 • Přitažlivost a vysoká zapamatovatelnost spotu díky nestandardní formě prezentace s velkým účinkem na diváky / spotřebitele.
 • Možnost okamžitých a kreativních změn vysílaného spotu na rozdíl od statických reklam v podobě plakátů a billboardů. Nabízíme možnost Vaše reklamní spoty aktualizovat denně. Vaše reklama tak může obsahovat vždy aktuální informace (například počet akčního zboží na skladě nebo počet zákazníků ve frontě )
 • Perfektní viditelnost a čitelnost zobrazovaného textu i na přímém slunci. Sledovatelnost obrazovky je možná již od vzdálenosti 200 metrů.

Kdy využít velkoplošnou reklamu

 • dlouhodobé budování pozitivního vnímání značky

 • propagace Vašich výrobků, Vaší firmy, Vašich služeb, prezentace akční slevy apod.

 • soukromé přání k narozeninám včetně fotky a věnování

 • extrémní zvýšení povědomí o probíhajících kulturních a veřejných akcích

 • pozvánky na sportovní utkání v Jihlavě a okolí Vysočiny

 • přetáhnutí zákazníků konkurence pomocí vysoce efektivní reklamy

 • inzerce

 • přání PF na konci roku

Úterý, 08. únor 2022

Eshop s potisky triček www.potiskniTriko.cz

Vyrábíme vtipná trička s potiskem k narozeninám nebo na svatbu. Keramické hrnky nebo placháčky s vlastní fotkou, vyrábíme šerpy k narozeninám, svatební šerpy i s vlastním potiskem. Více naleznete na www.potisknitriko.cz.

Kvalitní trička s potiskem, svatební šerpy, narozeninové šerpy i hrnky s potiskem

Úterý, 08. únor 2022

Možnost reklamy na LED obrazovce Jihlava

Reklamí spot objednáte zde.

Reklamní vysílání spotů, spot LED

 Poháry.com 

Přinášíme Vám zcela nový a ojedinělý druh prezentace Vaší firmy. Velkoplošná LED obrazovka v Jihlavě na Havlíčkově ulici nabízí vysílání reklamních spotů.

REKLAMA VYSOČINA s.r.o.
Havlíčkova 58
586 01  Jihlava
IČO: 05825318

Tel.: +420 567 211 246
www.reklamavysocina.cz
info@reklamavysocina.cz
 

© 2011 - 2023 Reklama vysočina programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS design by