Více informací Objednat LED reklamu - Jihlava

LED billboard, reklamní LED obrazovka v Jihlavě pro Vysočinu

Potřebujete zvýraznit firmu, produkt nebo službu? Tím správným řešením může být efektivní velkoplošná reklama. Nezáleží na tom, zda jste malá, střední, velká společnost či korporace. Bezesporu byste měli dát o sobě vědět. A právě velkoplošná reklama může být tím pravým. 
Nabízíme Vám možnost efektivního zobrazení Vašeho sloganu či loga. Velkoplošná reklama bude pracovat pro Vás, to vše v souladu s Vaší firemní identitou. Oproti drahým reklamám v televizi, rádiu nebo v inzertních časopisech nabízí velkoplošná reklama cenově dostupnou formu oslovení potencionálních zákazníků.

Efektivní velkoplošná reklama, která se vyplatí

Proč světelná reklama? LED obrazovka je levná a účinná reklama

Naši klienti si uvědomují veškeré výhody, které moderní technologie světelných reklam a videoprezentací přináší. Běžné statické nápisy v záplavě reklamních sdělení zanikají a nepřinášejí požadovaný efekt – připoutat pozornost a zaujmout. My Vám přinášíme moderní řešení pro každou situaci. Naše světelná reklama je vidět a navíc umožňuje téměř okamžitou aktualizaci obsahu.

Výhody prezentace na LED obrazovce

 • Efektivní, atraktivní a prestižní prezentace Vaší firmy, produktu, služby, informace nebo sdělení.
 • Rozsáhlé oslovení velkého počtu různorodého spektra občanů, firem, potenciálních zákazníků, partnerů a podobně. Jedinečná možnost oslovit denně až 25 000 Vašich potencionálních zákazníků nebo klientů.
 • Přitažlivost a vysoká zapamatovatelnost spotu díky nestandardní formě prezentace s velkým účinkem na diváky / spotřebitele.
 • Možnost okamžitých a kreativních změn vysílaného spotu na rozdíl od statických reklam v podobě plakátů a billboardů. Nabízíme možnost Vaše reklamní spoty aktualizovat denně. Vaše reklama tak může obsahovat vždy aktuální informace (například počet akčního zboží na skladě nebo počet zákazníků ve frontě )
 • Perfektní viditelnost a čitelnost zobrazovaného textu i na přímém slunci. Sledovatelnost obrazovky je možná již od vzdálenosti 200 metrů.

Kdy využít velkoplošnou reklamu

 • dlouhodobé budování pozitivního vnímání značky
 • propagace Vašich výrobků, Vaší firmy, Vašich služeb, prezentace akční slevy apod.
 • soukromé přání k narozeninám včetně fotky a věnování
 • extrémní zvýšení povědomí o probíhajících kulturních a veřejných akcích
 • pozvánky na sportovní utkání ve Frýdku, Ostravě a okolí
 • přetáhnutí zákazníků konkurence pomocí vysoce efektivní reklamy
 • inzerce
 • přání PF na konci roku

LED billboardy jsou velkoplošné reklamní plochy, které slouží k efektivní a velmi účinné firemní prezentaci. Pomocí naší LED obrazovky můžete propagovat Vaši společnost, produkty, služby, realizovat reklamní kampaně nebo informovat o aktuálních událostech.
Tyto LED zobrazovače využívají pro zobrazování reklam, informací, animací, videa, fotografií nebo jiných sdělení technologii LED diod.
Největší výhodou těchto je neomezené množství zobrazovaných informací a možnost kdykoliv přidávat, odebírat, či měnit zobrazované spoty. Novou reklamu nasadíte na LED obrazovku během pár minut - u klasického billboardu platíte za nalepení a případně za pronájem plošiny k umístnění reklamy. Navíc oproti klasickým billboardům, kde je provozovatel omezen možností pronajímat jejich plochu pro jednu reklamu, mají LED billboardy možnost zobrazovat více reklam najednou. LED billboardy patří k nejúčinnějším reklamním nástrojům dnešní doby.

Potřebujete zvýraznit firmu, produkt nebo službu? Tím správným řešením může být efektivní velkoplošná reklama. Nezáleží na tom, zda jste malá, střední, velká společnost či korporace. Bezesporu byste měli dát o sobě vědět. A právě velkoplošná reklama může být tím pravým.

Technologie LED reklamní obrazovky

Reklamní plocha, která se skládá z LED diod, nabízí prakticky neomezené možnosti. Na rozdíl od klasicky podsvícené reklamní tabule umožňuje technologie LED zobrazit jakýkoliv text, obraz nebo logo podle Vašeho zadání. Ale to není všechno - použití LED technologie také umožňuje zobrazit pohyblivý obraz.

 • zobrazení animací
 • změna intenzity obrazu
 • programování světelných scén
 • prolínání obrazu v barevném spektru
 • výjimečná svítivost a vysoce kontrastní obraz

Firemní prezentace v rámci reklamy na LED obrazovkách upoutá okamžitě pozornost. Využijte i Vy LED reklamní obrazovku. Budeme se těšit na spolupráci při propagaci Vaší firmy nebo produktu či sportovní akce.

Úterý, 08. únor 2022

Eshop s potisky triček www.potiskniTriko.cz

Vyrábíme vtipná trička s potiskem k narozeninám nebo na svatbu. Keramické hrnky nebo placháčky s vlastní fotkou, vyrábíme šerpy k narozeninám, svatební šerpy i s vlastním potiskem. Více naleznete na www.potisknitriko.cz.

Kvalitní trička s potiskem, svatební šerpy, narozeninové šerpy i hrnky s potiskem

Úterý, 08. únor 2022

Možnost reklamy na LED obrazovce Jihlava

Reklamí spot objednáte zde.

Reklamní vysílání spotů, spot LED

 Poháry.com 

Přinášíme Vám zcela nový a ojedinělý druh prezentace Vaší firmy. Velkoplošná LED obrazovka v Jihlavě na Havlíčkově ulici nabízí vysílání reklamních spotů.

REKLAMA VYSOČINA s.r.o.
Havlíčkova 58
586 01  Jihlava
IČO: 05825318

Tel.: +420 567 211 246
www.reklamavysocina.cz
info@reklamavysocina.cz
 

© 2011 - 2023 Reklama vysočina programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS design by